Jóga Pásy Jóga Natáhnout Popruh, D-Kroužek Neelastická Sport Fitness Kapely, Paže, Nohy, Pas Trénink Jóga Lano Cvičení Odporu Kapely

112.60 Kč

Přidat na seznam přání

Jóga

Popis produktu


Vlastnosti:

1.Fyzikální Terapie Pomáhá v Léčbě Plantární Fasciitis, Pata Ostruhy, Kmenů a Zranění,Strečink pro Nohy, Pata, Achillova Šlacha, Podkolenní šlachy, Čtyřhlavý sval, Lýtka a další.

2.Mčr v silovém trojboji kapel je dobré cvičení nástroj pro jóga, muscle-up, shyby, push-up, vzpírání a další tělo se rozkládá.

3.Pomoc kapel jsou velmi odolné, snadno skladovat, a to nebude trvat až tolik místa ve vašem domě.Kromě toho, můžete si dát do batohu, což je rozhodně výhodné pro přenášení kamkoli, dokonce může dělat cvičení.

4.Vyrobeny z bavlněného materiálu, šifrované a zahuštěný produkt je odolná a nepoškodí dveře a tyč. To není přesunout nebo klouzat, když si protáhnout nohy.

5.Nohy nosítek lze použít pro lepší nohy flexibility, rovnováhy a pohybu. Jen pár týdnů nepřetržitého používání, vaše pohyby nohou bude výrazně zlepšila.Nosítka dělá tělo více pohodlné a snadné ovládání.

6.Multi-loop design umožňuje, aby se zasadila své limity, s různými paží, nohou, ramen, hrudi a nohou cvičení.

Popis:

Hmotnost: 100 g

Barva: Zelená/Růžová/Modrá

Velikost: 3,8 cm x 250 cm

Materiál: 65% bavlna +356% polyester

Obsah Balení:

1 × Jóga Protahovací Popruh

Poznámky:

Vzhledem k jinému monitoru a kamery, světla může způsobit mírné barevné rozdíly, hlavně v druhu ze všech barev.Garantujeme, že vzhled, zcela v souladu s obrázkem.

Recenze Produktu


Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Přidat recenzi

Doplňující informace


Číslo Modelu FD228

Související produkty