Pro Micro ATmega32U4 Micro USB Rozhraní 5V 16MHz Palubě Modulu Vkládání Pro ATmega328 Arduino Pro Leonardo R3 Pro Mini Nano V3.0

79.65 Kč

Přidat na seznam přání

Aktivní Složky

Popis produktu


Pro Micro je podobný Pro Mini až s ATmega32U4 na palubě. USB vysílač uvnitř 32U4 nám umožňuje přidat USB připojení, na palubě a dělat pryč s objemné externí USB rozhraní.

Tento malý deska má všechny elegantní-o Pro Arduino triky, které jste obeznámeni s: 4 kanály 10-bit ADC, 5 PWM kolíky, 12 DIOs stejně jako hardware sériové připojení Rx a Tx. Běží na 16MHz a 5V, tato deska bude připomínat spoustu jiných oblíbených Pro Arduino-kompatibilní desky, ale tenhle chlapík může jít jen o kdekoli. Tam je regulátor napětí na desce, takže to může přijmout napětí až na 12V. Pokud jste dodávají neregulovaný výkon na palubě, ujistěte se, že připojit se k "RAW" pin na VCC.

Tato nejnovější revize opravuje hedvábí chyby z poslední verze desky tak, že pin 14 je správně označen. Také jsme přidali PTC pojistka a dioda ochrana napájení obvodu a opravit RX a TX LED obvodu.

Rozměry: 1.3x0.7"

Vlastnosti: ATMega 32U4 běží na 5V/16MHz Podporované v rámci pro Arduino IDE v1.0.1 palubní micro-USB konektor pro programování 4 x 10-bit ADC piny 12 x Digitální I/Os (5 PWM schopen) Rx a Tx Hardware Sériové Spojení Naše Nejmenší, Pro Arduino-Kompatibilní Deska!

Balíček:

1 X Pro Micro ATmega32U4 5V 16MHz Modul Zdarma Kolíky

Recenze Produktu


Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Přidat recenzi

Doplňující informace


Provozní Teplota -40 AŽ +85
Ztrátový Výkon STANDARDNÍ
Značka diymore
Napájecí Napětí 5V
Balíček TQFP
stav Nové
Číslo Modelu Pro Micro ATmega32U4
Typ Regulátor Napětí
Aplikace Počítač

Související produkty