1080P HD Wi-fi Endoskop Fotoaparát opravy automobilů, mechanické inspekční Vodotěsná Kamera Boroskop Pro Android, iOS Tablet

400.97 Kč

Přidat na seznam přání

Video Dohled

Popis produktu


1080P HD Wi-fi Endoskop Fotoaparát opravy automobilů, mechanické inspekční Vodotěsná Kamera Boroskop Pro Android, iOS Tablet

Vřele poznamenal : Prosím, připojte endoskop pěst , a pak otevřete wifi box switch , pak bude více stabilní , díky za vaši podporu a pochopení !

ČKD Před Objednávek (Prosím, laskavě si přečtěte dříve)

Q1: proč obraz není jasný ?

A1: prosím, laskavě nastavení ohniskové vzdálenosti , tento wifi endoskop nejlepší Pozorování je 4-10 cm , při Pozorování prosím, nehýbejte objektiv a tento endoskop s 8 LED světla , když jste použili prostor je tmavý , upravte led světla na maximum ! a prosím, laskavě poznamenat, tohle je zaměření produktu , není v porovnání s vámi domácí wi-fi fotoaparát , prosím, laskavě nastavit Pozorovací vzdálenost ,pak obraz bude mnohem jasné.

Q2: Proč otevřete APLIKACI ,neměl žádný obrázek ?

A2 : prosím, laskavě poznamenat, při skenování QR kód ke stažení APLIKACE, vyberte správnou verzi pro iphone si vybrat IOS , pro smartphone mobil si vybrat verzi Android . také prosím laskavě confrim, pokud je připojen úspěch wifi ! (Pro wifi připojení , ani zadávat žádné heslo , stačí kliknout a připojen )

Q3 : Proč pracovat 1-2 mintues byly zmrazit obraz ?

A3 : Prosím, laskavě zkontrolovat připojený USB port , a vydělat více těsný , usb port, volné bude casue wifi jeden není stabilní , nyní jsme pevnou tento problém , jen prosím, nedělejte si starosti !

Q4 : má tento endoskop lze použít na vodu ?

A4: to může podporovat použít na vodu , čas obecně podporují 10-15 minut , doporučujeme použít na vodu používá vodotěsným uzávěrem .

Q5 : jaké je Řešení na tento endoskop ?

A5 : To: 640*480, 1280*720,1280*960 Pro Rozlišení videa mají nějaký účinek , obecně je 640*480P, protože Hladký obrázku se sníží Rozlišení , díky za pochopení !

Q6 : co je Pevný kabel ? a co je jiného na měkké kabel ?

A6 : Semi-rigidní kabel lze ohýbat a drží to tvar, aby se přístup k široké škále omezuje místo pro setkání s pomocí různých potřeb.

Q7: Proč připojen wi-fi , se ukazuje, že síť nemůže použít ?

A7: Vážení kupující , tento wifi je jen jeden pro endoskop , ne domácí wifi , to nebude mít žádný vliv, pro které jste použili !

Q8: Proč jeden wifi není stabilní ?

A8: vážení kupující , pokud wifi není připojen , někdy usb kabel a wi-fi trabsmitter rozhraní ztráty , prosím, laskavě zkontrolovat pro uvolnění a tíhy a může být wifi box se nebude mít dost Elektřiny , prosím, nabíjení 1-2 hodiny a testován !

Q9: Má tento vodotěsný kryt se sklem ?

A9 : To není sklo , sám proudct s sklo na objektivu , pokud na vodotěsný kryt se sklem , způsobí, že obraz není jasný , doufám, že jste jasné !

Q10 : Jak připojen Endoskop na mobil ?

A10: 1. Frist skenování QR kód ke stažení aplikace pro smartphone, mobil, prosím, vyberte verzi Android ,pro iphone vybrat IOS verze . 2. Připojte endoskop s Wi-fi pole a stiskněte tlačítko napájení pro zapnutí WiFi box (prosím dlouho, stiskněte 3-5 sekund ) 3.A otevřít mobil, wi-fi , bude wifi jeden jako ruční , klepněte na tlačítko připojit , a otevřít APLIKACE vám ukazuje obrázek.

Top 6 důvodů, proč koupit WI-fi Endoskop Fotoaparát

1.【Nejnovější Typ Endoskopu】: na Rozdíl od jiných endoskop fotoaparát na trhu, tento bezdrátový wi-fi endoskop fotoaparát nejen pracovat s Android smartphone(Vyšší Android 2.3), ale také iPhone IOS systém(Výše, IOS 6.0). To je ideální pro iPhone uživatele, kteří chtějí udělat inspekci práce. Bez použití extra adaptér nebo kabel, to může být snadno připojit svůj smartphone přes WI-fi. Jediná věc, kterou musíte udělat, je stáhnout a nainstalovat kompatibilní APLIKACI "WIFI podívat"na vašem zařízení. 2.【Unikátní LED technologie】: 8 nastavitelné modré LED světlo na kameru tip, je to výrazně pomáhá zlepšit jas obrazu a jasnost i v tmavých nebo špatných světelných podmínek. 3.【HD rozlišení fotoaparátu 】: Přichází s rozlišením 2 megapixelů CMOS HD kamera, 3 nastavitelné rozlišení poskytovat HD videa a snímek obrazy pro snake fotoaparát.(Usnesení:640*480, 1280*720, 1280*960 ) 4.【SEMI-RIGIDNÍ KABEL】: semi-rigidní kabel je ideální pro umožňuje větší kontrolu nad směrem, kterým inspekční kamerou, a to zejména, jak tento nástroj v úmyslu dostat se do malých prostor, které by jinak bylo téměř nemožné vidět. 5. 【SNADNÉ POUŽITÍ】: Skenování QR kód na manuál ke stažení APLIKACE, WI-fi vzhled, Připojte váš chytrý zařízení přes WI-fi, Otevřete APLIKACI a živé video se objeví na obrazovce. PROSÍM, NECHCI RESETOVAT HESLO NA WIFI SÁM, JINAK ENDOSKOPU BUDE K NIČEMU. 6. 【Multi-jazykové Příručky 】:podporují ruský a anglický Manuál ,bude více Pohodlí !

Vezměte Laskavě Na Vědomí,

Milý příteli , Díky za výběr nás , Tento wifi Endoskop s 8 LED světla, Můžete nastavit jas pak se obraz bude více jasné , tento Endoskop nejlepší Ohnisková Vzdálenost je 4-10 cm ,prosím, laskavě poznamenat, že ! A zde je obrázek pro tebe odkaz !

WI-fi Endoskop Fotoaparát Popisy

Usnesení: 640*480, 1280*720,1280*960 Rám Rychlost: 15-30fps Úhel Pohledu: 70 stupeň Ohnisková vzdálenost: 4-10cm Vodotěsné úroveň: IP68 Expozice na Světlo :Automatické Provozní Teplota: 0degree-70 stupeň Světla: 8 nastavitelné bílé led světla Vysílací frekvence: 2400~2483.5 MHz Minimální osvětlení: 0 lux Napájení: 3.7 V, 600mAh lithiová baterie(vestavěný) Nabíjení: 5V 2A/1A/500mA doba Nabíjení: 1 hodina Podporované operační systémy : Android,iOS,Windows Smartphone, PC Macbook Foto Formát: MJPEG Video Formát: AVI

Recenze Produktu


Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Přidat recenzi

Doplňující informace


Podporované operační systémy
Značka LAFOCH
Objektiv (mm) 8mm
Funkce 2
Původ KN(Původu)
WI-fi Endoskop Fotoaparát Funkce
Certifikace CE
Styl
Quanlity Pro Endoskop Objektiv
Neomezený efektivní dosah
Drát Typu Tvrdý Drát
Délka kabelu usb endoskop
Funkce 1
Název Produktu
Plug Typ EU Plug
Číslo Modelu wi-fi endoskop fotoaparát
Rozlišení Pro endoskop ios

Související produkty