Z nerezové Oceli, GRILOVACÍ Špízy, Grilování, Vaření, Grilování Kebab Kebab Železná Plochá Vidlice Jehla Kuchyně, Venku GRIL Nástroje, Nádobí

277.94 Kč

Přidat na seznam přání

slevy

Popis produktu


Z nerezové Oceli, GRILOVACÍ Špízy, Grilování, Vaření, Grilování Kebab Kebab Železná Plochá Vidlice Jehla Kuchyně, Venku GRIL Nástroje, Nádobí ①Size: Délka - 36cm (14"), Šířka - 0,6 cm (0.24") Hmotnost: 670 g ② rack je konstrukce umožňuje kompletní a snadné otáčení špízy takže se jídlo vaří rovnoměrně na všech stranách. A zářezy do stojanu drží špejle stabilní bez uklouznutí nebo spinning.Proměnit tyto špízy bez obav, že přijdete o jídlo. A na rozdíl od běžných špejlí tyto all-kovové úchyty nebudou pálit. ③Barbecue Kebab na oblečení vyvolává špíz a kebab nad rošt, umožňující rošt-méně grilování na běžném grilu. Rack je konstrukce umožňuje kompletní a snadné otáčení špízy takže se jídlo vaří rovnoměrně na všech stranách. A zářezy do stojanu drží špejle stabilní bez uklouznutí nebo spinning. ④And na rozdíl od běžných špejlí tyto all-kovové úchyty nebudou pálit. Vezměte prosím na Vědomí: Stojan a špejle bude dostat se během používání zahřívají. Doporučujeme nosit tepla bezpečné rukavice při manipulaci s horkými stojanu a špejle.

NÁKLAD:

1. Doprava bude uspořádány do 5 dnů po obdržení platby.

2. Před nákupem, Prosím, ujistěte se, že vaše podrobné informace jako kontaktní osoba, adresa, psč a telefonní jsou správné. Nebo ne, prosím, opravte to, než platba.

3. SLUŽBA TRANZITNÍ ČAS je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích. Tranzitní časy se mohou lišit, zejména během prázdninové sezóny.

4. Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu. Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost. Zkontrolujte prosím, zda se vaše země celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před nabízení/nákup.

PLATBA:

1. Platební Metody Chráněny Podmíněná.

2. Platba se očekává, že být doručena do 3 dnů od aukce blízko.

NÁVRAT POLITIKY:

Náš produkt má byly kontrolovány a baleny v dobrém stavu před odesláním ven.

1. Pokud tam jsou nějaké problémy s naším výrobkem, můžete požádat o vrácení nebo vrácení do 5 dnů po obdržení položky. Ale prosím, kontaktujte náš zákaznický servis první před návratem nebo otevření vrácení peněz, budeme se snažit v našich silách, aby vám pomohl. Děkuji!!!

2. Všechny položky musí být vráceny v jejich původních podmínek, Nebo budeme odmítnout provést vrácení peněz. Muži z vady nejsou zaručené, jako jsou rozbité, poškrábaný a tak dále.

3. Kupující je odpovědný za všechny poplatky, došlo při návratu procesu.

ZPĚTNÁ vazba:

Vaše zpětná vazba je pro nás extrémně důležité. Doufáme, že nám může dát pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězd. Prosím, neváhejte a kontaktujte nás, pokud máte nějaké problémy s produkty, budeme se snažit v našich silách vyřešit všechny problémy s tebou.

Recenze Produktu


Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Přidat recenzi

Doplňující informace


Materiál Kovové
barva STŘÍBRNÁ
Výhodou Odolné, Opakovaně a Dlouho-trvající
Typ Nerezové GRILOVACÍ Jehle
Pro Počet 2-6
Číslo Modelu BBQTOOL
Značka Realcook
Popis Ploché špízy na kebab
Délka Špejle 14"/34cmStainless
Místo Venkovní Grilování / Home Garden Camping
Kovový Typ Z Nerezové Oceli
Použití Hovězí maso/Ryby/slanina
Typ Materiálu z nerezové oceli
Typ Nástroje Špízy
Dokončovací Není Potažený
Funkce Tepelná Odolnost
Kit Číslo 6-8
Ocel Grilovací Jehly Šířka 0.24"/0.6 cm
Položka Rozměry 36*28*4 CM

Související produkty