A2 LED Ulice, noc, světla, Solární lampa PIR sener Zahrada, venkovní Terasa Dvoře Zdi Příjezdové cesty, Oplocení

479.78 Kč

Přidat na seznam přání

slevy

Popis produktu


Závazek:

Všechny výrobky budou volně vyměnit pokud jsou poškozeny tím, logistiky !

Rychlejší doprava

3-10(dny): Spojené Království,Japonsko,Korea,Singapur,Malajsie,Nový Zéland,Ukrajina, 7-20(dny): Španělsko,Německo,Francie,Izrael,Spojené Státy,Maledivy,Spojené Arabské Emiráty,Polsko,Švédsko, 12-35(dny): Ruská Federace, Brazílie,Mexiko,Thajsko,Indonésie,Indie,Itálie,Kanada,Austrálie, 16-45(dny): Belgie,Nizozemsko,Švýcarsko,Řecko,Portugalsko,Vietnam,Rumunsko,Česká Republika,Norsko,Dánsko,Litva,Finsko,Kuvajtu, Chile, O 30 dnů :jiné zemi.

Pohybové Čidlo Solární světlo ,ulice, noc, světlo

Vlastnosti:

1. Není třeba tahat kabely, snadná instalace, stačí šroub výrobku na zeď;Poskytovat světlo pro vaši zahradu, dvůr, uličky, veranda, nádvoří nebo příjezdové cesty; 2.Přímé absorpce sluneční energie, bez elektřiny. 3. Vyrobeno Z Vysoce Pevnostní ABS,Bezdrátové Senzorové Světlo Je Odolné proti Vodě A Tepelně Odolný.Vodotěsné, tepelně odolné sluneční světlo může přizpůsobit většině povětrnostních podmínek;Díky Vodotěsné A Bezpečnostní Napětí Pracovat, Ne Se Starat O Dvířka Deštivý Den. 4.Solární Panel, Zkosená Povrch, Rychle Absorbovat Sluneční Svit, Vysoké Konverze Krysa

Specifikace:

Emitující Barva :6000K,Bílá světlo Velikost:viz obrázek Lampa korálek(viz na obrázku): 98SMD & 100COB & 108COB & 128COB & 120COB Solární panel:5.5 V/1.5 W Pracovní Napětí:5V Světelný:300-400lux Vodotěsné úroveň:IP65 Baterie:Postavené ve dobíjecí baterie Kapacita Baterie: 3,7 V/2400mA Snímače: Tři funkce+dálkové ovládání Indukční vzdálenost:5M Materiál:Černý akryl+ABS plasty

3 Režimy konverze

Režim 1: ovládání světel + dim světla + lidských indukce . To bude automaticky zapnout tlumené světlo v noci, když lidé přijdou v blízkosti cca 3-5m, bude to zase na jasné světlo na 10s, pak auto zase tlumené světlo. Režim 2: ovládání světla +lidských indukce. Během noci nebo v tmavé oblasti, a to bude automaticky zapnout světlo, když je snímání lidského pohybu, a to zpoždění 10 sekund, když lidé chodí z toho je snímací rozsah, pak to bude vypnout. Režim 3: lehké ovládání. To bude automaticky zapnout světla v noci nebo v tmavé oblasti,a automatické vypnutí přes den čas nebo světlé oblasti.

Oznámení:

1、při prvním použití, prosím, poplatku výrobek pod sluncem, pro několik hodin před zahájením práce. 2、Když kontrolka bliká, znamená to, že napájení je velmi nízké. Prosím, okamžitě ho k nabíjení, v opačném případě, produkt přestane pracovat brzy. 3、nabíjecí výkon solárního panelu závisí na délce světla a povětrnostních podmínek. Silnější a delší sluneční světlo je, tím kratší čas nabíjení trvá. V zataženo nebo deštivé dny, výkon baterie se sníží, což vede ke kratší dobu svícení. 4、Solární panely budou pokryty prachem, protože dlouhodobé použití ve venkovním. S cílem získat lepší nabíjení výkon, prosím, uklidit, když je to nutné.

null

null

Recenze Produktu


Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Přidat recenzi

Doplňující informace


Úroveň Ochrany IP67
Napájecí Zdroj Solární
Základní Typ NIC
Certifikace CCC
Typ Položky Pouliční Osvětlení
Značka VLÁDCE SNŮ
Napětí 6V
Styl Moderní
Původ KN(Původu)
Materiál Těla ABS
Použití Nouzové
Číslo Modelu HW3015
Zdroj Světla LED Žárovky
Záruka 1 ROK
Dokončit NIC
Funkce Solární
Je Žárovky Zahrnuto Ano

Související produkty