Původní Baiyujiaren bělící pleťový krém, denní krém 15 ml a noční krém 15ml

1 209.36 Kč

Přidat na seznam přání

slevy

Popis produktu


profesionální bělící pleťový krém

Denní Krém :

Složení: Lanolin , Medvědice ,Arnika , Witchhazel ,Rozmarýn , Hinkgo Biloba, Vitamin E .

Efekt Popis: obsahuje přírodní bělící prvky (Medvědice) a různé trávy rostliny získávají živiny, hormony, antibiotika, protizánětlivé enzymy, vitamíny nasazení je vyroben s manželskou bělení faktor, vyloučit přímý rozklad místa byla vytvořena, pihy a jiné skvrny, stejně jako infekce bakteriemi z akné a může proniknout hlubokou subkutánní léčbě latentní infekce, rozklad melaninu, kompletní bělící účinek. Tento produkt obsahuje ochranný sluneční faktor také, odolné proti škodlivým ultrafialovým paprskům UVA a UVB, bělení pleti zdravější.

Použití: Umyjte si obličej, pak si tento produkt 1g skvrny dokonce dát na obličej dvakrát denně.

Noční krém B: Složení: Glyceryl Monosterate , Yoyumin ,Řeřicha ,Starší, Divoké Camonile,vitamin E, Aloe, Droždí . efekt Popis: obsahuje vysoce jednotka proteinové přísady, přírodní rostlinné extrakty s kapalinou (Yoyumin) s vitaminy A, D, E, hydratační faktor, aktivní regenerace faktor rafinované, s dobrou hloubkou aktivuje vlákna těla, může být vylepšení melanomu buněčnou membránu, blokování, schopnost řešit a vylučování, zatímco výrobek obsahuje anti-zánětlivé faktory, antibiotika s lehkostí podráždění citlivé pokožky a podráždění kůže, svědění, červené bolest ustoupila velmi rychlé účinky. Použití : nejprve umyjte si obličej každý večer, pak si tento produkt 1g skvrny mohou dokonce dát na jeho tvář, až do příštího rána, a pak se umýt.

Poznámka: 1.před použitím, prosím, vzít výrobek trochu maloval vnitřek ruku nebo ucho 48 hodin po kožní test udělat, pokud zarudnutí nebo podráždění vyvíjí, nepoužívejte.

2.aby se zabránilo zboží bude maloval v očích, kolem úst, pokud nechcete držet zášť, okamžitě je opláchněte vodou, poté otřete. 3.komponenty používané v minulosti měla špatné pro péči o pleť, mastí, pigmenty, které nespadají dlouhodobé užívání kosmetiky byly způsobeny ucpané póry, toxiny a depozice pigment v kůži, při použití tohoto procesu, může být mírné zarudnutí, svědění, pevně smysl, a černého bahna, zhoršení oleje, prostředky, lupy výtok, je to metabolismus, silnou reakci na toxiny, v rámci dnů po návratu do normálu. 4.pomocí tohoto procesu, prosím, s jinými značkami výrobků péče o pleť mix, tak, aby vliv na účinnosti přípravku a jeho nežádoucích účinků. 5.děti, těhotné ženy, zdravotně postižené. Tong Ren Tang profesionální bělení kosmetický krém 2 v 1 US$ 108.25 - US$ 125.68 /lot

5 ks / lot

Liang Bang Su profesionální bělící pleťový krém, Obličejové čistící US$ 35.05 - US$ 47.42 /kus

YIQI Podívejte vitalitu oční krém 30ml eliminovat vzor oční tašky, tmavé kruhy US$ 83.38 - US$ 102.06 /lot

5 ks / lot

Tong Ren Tang profesionální bělení kosmetické Obličejové čistící krém 3 v 1 US$ 134.02 - US$ 150.42 /lot

5 ks / lot

Liang Bang Su profesionální bělení kosmetický krém US$ 43.30 - US$ 56.70 /lot

4 ks / lot

Li-zesvětlení pokožky Krém Výživný A Zlepšení Krém na Obličej 25G Placenty US$ 86.60 - US$ 101.03 /lot

12 ks / lot

360 stupňů multi-effect eye ball esence 15ml oční krém, a odstranit vzor očí, váčky, tmavé kruhy US$ 113.40 - US$ 134.02 /lot

10 ks / lot

Lulanjina Bělení Odstranit Piha Krém US$ 87.63 - US$ 98.97 /lot

12 ks / lot

Recenze Produktu


Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Přidat recenzi

Doplňující informace


Hmotnost 15ml +15ml
Pohlaví Žena
Typ Položky Krém
Balíček Nové
NET WT 15ml +15ml
Specifikace denní krém + noční krém
Použití Tvář
Funkce Zesvětlující,Hydratační,Výživný,Pleť Tonikum,Bělení,
Číslo Modelu Sada
Značka NoEnName_Null
Složka Bylinné

Související produkty