Střídavý Elektrický Klíč, Ovládací Deska Univerzální 2106/169/161 Řidiče Obvod Hlavního Spínače Ovládání

138.66 Kč

Přidat na seznam přání

slevy

Popis produktu


modname=ckeditor

Na 18V control board je vhodný pro dayi střídavý lithium elektrické klíč 2106/169/161 náhradní (pro jiné značky, prosím, najděte obecné nákupu pro různé značky v obchodě).Baterie s 48VF, 88VF, 68VF a 128VF jsou použitelné.

Zapojení je jednoduché, začínající může odkazovat na následující obrázek zapojení, tak dlouho, jak zajistit, že kladné a záporné elektrody, elektrické vedení není připojen chybný řádek, motor tři UVW fáze-line není rozbité linky sekvence, je-li směr je opačný, upravit dva může být!

Poznámky (přečtěte si prosím pozorně) :

1. Jako většina klíč je rozdělen motoru, shell musí být nainstalována jako první, šroub, a pak se moc na zkušební stroj. Není povoleno připojení motoru o samotě, protože rozdělení motor není podporován a pevné, i když to může být se změnil, to je také výtržnictví, snadno dojít k poškození řídicí desky!

2, nelze přímo dát pozitivní a negativní pól line z řídící desky do akumulátoru taška na tlakový spínač test, a pak uvidíme, kontrolka není o tom, jak poslat mě špatná rada!"Protože naše deska je pro připojení motoru na skořápce po moci, a pak stiskněte vypínač, kontrolka svítí!Neříkej mi, že vaše původní, tak, že znamená, že budete vědět!Nedělejte, jak je požadováno, pokud představenstva škody sami!

2, koupit pouze na řídící desce, v původním spínačem musí být vloženy svisle, aby se zabránilo nesprávné síly na řídicí desce spínací zásuvka pin ohýbání což má za následek zkušební stroj nemůže být použit, pokud představenstvo je poškozen, kupující převzít plnou odpovědnost!

Recenze Produktu


Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Přidat recenzi

Doplňující informace


Původ KN(Původu)

Související produkty