Yourui BA92-06564A BA92-06564B Pro Samsung RV510 NP-RV510 Notebooku základní Deska SCALA-15UL BA41-01322A GL40 Hlavní Desky Systémové Desky

875.74 Kč

Přidat na seznam přání

Popis produktu


1. Prosím zkontrolujte číslo dílu vnitřní paměť slot, a být opatrní, aby porovnat s moji fotku jestli to je stejný jako původní deska. Popis produktu

14Z-5423

2. MB zkušební postup: Zkontrolujte, zda interní a externí konektor pro LCD displej , Dvě paměti, DVD ovladač, připojení k Síti, Hlas, Myš, Klávesnice, Číselník, USB, SD konektor, PC, 3.3 V, VYSÍLAČKA, baterie, Baterie, zda vybití a nabití, Full běh 3D, Restartujte systém alespoň dvakrát. Zkontrolujte, zda chybí kování, rez, hniloba, tepla, odstranění podvozku. Zkontrolujte, zda nedostatek elektronických izolace gumovaný papír. Podívejte se na vzhled, jako jsou trávníky, prach, cín pájecí nebo jiné špinavé stopy na desce.

3. Zpětnou vazbu, Pokud tam jsou nějaké problémy s nákupem, prosím, dovolte nám příležitost věci do pořádku před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Nebudeme vám dát zpětnou vazbu, dokud jsme oba (kupující a prodávající) spokojeni s tím vypořádat. Když jste spokojeni s naší položky, dejte nám pozitivní zpětnou vazbu.

4. Poštovné a nákladní Jsme přes DHL/UPS/EMS/FedEx/TNT, podle různých oblastech používají různé lodní metody lodní dopravy na mezinárodní oblasti. 5. Výnosy: snažíme se co nejlépe sloužit našim každému zákazníkovi to nejlepší, co můžeme. Nicméně, nemůžeme být zodpovědný za změnu mysli nebo ztratil mail. budeme rádi, poskytnout plnou náhradu, pokud to je naše chyba. Zboží, které je poškozené nebo chybějící součásti, není vratná. Kupující jsou zodpovědné za zpáteční plavbu s řádnou balení. Jakmile získání obdržení položky, my vám vrátíme peníze. 6. Záruka a Údržba: nabízíme 35 dní záruky. Kupující je odpovědný pouze za dopravu zpět poplatky za záruky položky. (Ve většině případů, kupující bude mít jen návrat problém komponent, spíše než celý balíček.).

Recenze Produktu


Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Přidat recenzi

Doplňující informace


Značka Čtyři sourare
Typ Rozhraní PCI
Balíček Ano
Typ Přidat Na Karty
Číslo Modelu RV510 NP-RV510
Původ KN(Původu)

Související produkty