WTUVIVE MMA Černé Samurajské Brnění Prodyšné Fitness Bojovník Bojové Kalhoty Tiger Muay Thai, box, mma, kickbox šortky mma

203.51 Kč

Přidat na seznam přání

slevy

Popis produktu


WTUVIVE MMA Černé Samurajské Brnění Prodyšné Fitness Bojovník Bojové Kalhoty Tiger Muay Thai, box, mma, kickbox šortky mma dobrý den, můj drahý příteli, děkuji, že jste přišli! Přeji vám a vaší rodině zdraví, šťastný každý den! 1 při nákupu zboží mít jakékoliv problémy, prosím, kontaktujte mě, pokud si nejste jisti vhodnou velikostí, prosím, řekněte mi, v čase, jsem se vybrat to nejvhodnější pro vaše velikost pro vás.

2 vybrala jsem si tebe, budu alibaba oficiální logistiky, zboží ztracené nebo nemůžete dorazit na čas, systém automaticky vám zpět vaše peníze, to je nejbezpečnější logistických řešení, nevýhodou je, že logistické informace aktualizovat pomalu, prosím, buďte ujištěni čeká!

3 našel po obdržení zboží poškozené, chyba měření, méně lodní doprava, lodní doprava, výrobek poslal špatně, nejsou spokojeni s kvalitou produktů, prosím, kontaktujte mě v době, nezapomeňte, prosím, neváhejte a kontaktujte mě, nezmiňuj se o spory, spory bude jen rychlost změny, jak vyřešit problém pomalého, pamatujte, prosím, okamžitě mě kontaktujte, já vám platbu nebo vyměnit výrobek, bude vám dát uspokojivou odpověď! Přeji vám šťastný nakupování, jsem jménem své rodiny a přeji vám a vaší rodině pokroku v učení, práce je hladká, podnikání je prosperující!

Recenze Produktu


Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Přidat recenzi

Doplňující informace


Značka suotf
levné mma šortky boxerské oblečení
sanda kickbox šortky
Sport Typ Box
boxerské šortky muay thai boxing šortky
Vzor Typu Kreslený
mma boj šortky boj šortky
Číslo Modelu mma šortky
mma krátké thajské šortky
Tiger Muay Thai muay thai oblečení
Box šortky muaythai
Materiál Lycra
Typ Položky kufry
šortky mma mma
mma šortky krátké muay thai
muay thai šortky muay thai boxing
Fit Hodí věrný velikosti, vezměte si normální velikost
Pohlaví MUŽI

Související produkty