Měsíční svit ještě 55l kotel 3" Nerezové Ocelové Kolony pro destilaci, Měď bublina desky, Sanitární Oceli 304, měsíční Svit

9 570.63 Kč

Přidat na seznam přání

slevy

Popis produktu


Měsíční svit ještě 50l nádrž a 3" Nerezové Ocelové Kolony pro destilaci, Měď bublina desky, Sanitární Oceli 304

Profesionální destilace kit.Takže Vodka, Gin, Brandy , Whisky. 95% 10L za hodinu Sada je součástí dodávky : ----1ks Víko z Nerezové Oceli 304 , 350 mm x 1,0 mm , jímka pro čidlo, bezpečnostní tlakový ventil, 2" tri-clamp ---1ks ---1ks Nerezové Oceli tee --- 4 ks --- 4ks 2" z Nerezové Oceli 304 Kondenzátoru délka 450mm, 8pipes OD8mm 9 distanční , konektor 1/2" ---1ks Nerezové Oceli 304 Koleno 90 stupňů --- 2ks 2" --- 5ks 2" --- 5ks 2" záslepka --- 1ks 3" Svorka --- 6ks 3" Těsnění --- 6ks Digitální čidlo teploty --- 1ks Papoušek set ---1ks Teploměr analogový -- 1ks 2" Ohřívač 4500w --- 1ks Kulový ventil 3/4" --- 1ks 3" Dephlegmator --- 1ks

SADA pro vodní chlazení v ceně: Červené PVC hadice OD12mm --- 3 Modrá PVC hadice OD12mm ---3m Transparentní PVC hadice ---1m Y šroubení --- 2ks Samice montáž --- 5ks Silikonové hadice --- 1m Baterie Konektor --- 1ks Ventil --- 2ks MŮŽEME ZMĚNIT NASTAVENÍ PODLE VAŠICH POŽADAVKŮ

ANO, JSME KOMBINOVAT DOPRAVU!Pokud máte jakékoli otázky o náklady na dopravu, prosím, neváhejte nás kontaktovat pomocí Zprávy nebo www.kamnakrbyobchod.cz E-mail před zakoupením položky(položek).DOPRAVA:

Vždy jsme loď na položku(y) do 5-7 pracovních dnů(sobota a Svátek není součástí dodávky) po obdržení platby.Položka(y) budou dodávány podle rejstříku letecké pošty s sledovací číslo.

To trvá asi 15-20 pracovních dnů, aby se loď USA, Kanada, Velká Británie, Austrálie a Japonsko 20-30 pracovních dnů do jiných zemí.6-8 týdnů, aby se loď Brazílie, Španělsko, Itálie či dalších zemí do ostatních zemí, není uvedeno.

Dodací lhůta možná ovlivněn Celní zpoždění, dovolená,události nebo jiné nejistoty.Bychom nemohli garantovat čas příjezdu.

Ujistěte se, že budete souhlasit s dodací lhůty před nákupem.

Pokud chcete zvolit jiné rychlejší Vyjádřil, prosím, kontaktujte mě před nákupem.ZPĚTNÁ vazba:

Zavázali jsme se k vaší Postive zpětnou Vazbu po obdržení vaší platby.Pokud z nějakého DŮVODU nemáte pocit, jsme získali

Postive zpětnou Vazbu, prosím, neváhejte a kontaktujte nás na www.kamnakrbyobchod.cz E-mail, Budeme komunikovat tak rychle, jak je možné vyřešit JAKÝKOLI problém.

Necháme pozitivní zpětnou vazbu pro všechny nákupy a vážíme si vás sdílet své vynikající zkušenosti s jinými www.kamnakrbyobchod.czers!ZÁRUKA:

Garantujeme, že všechny popisy zboží jsou přesné.V případě, že položka je vadný, nebo jste obdrželi nesprávnou položku,

kontaktujte nás přes www.kamnakrbyobchod.cz E-mail.Budeme rádi, aby vyřešit jakýkoliv problém, tak rychle, jak je to možné.VRACÍ:

Výnosy nebo výměn jsou přijímány na většině NEPOUŽITÉ položky do 14 dnů od obdržení, ale zákazník hav eto platit extra přepravní náklady.

Prosím, kontaktujte nás před vrátit položku(y).Vezměte Prosím Na Vědomí:

Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu.Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost.

Zkontrolujte prosím, zda se vaše země celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před nabízení/nákup.

Tyto poplatky jsou obvykle shromažďovány na poskytování nákladní dopravy (spedice) společnosti, nebo když si vyberete položku nahoru

– nepleťte si je pro další poplatky za dopravu.

FAQ 1. Q: Jak mohu zaplatit za své nákupy?A: přijímáme Podmíněná pouze.Kreditní Karta je snadné, aby se platby na Hypotéku. 2 Q: Má položka(y), doprava s sledovací číslo?A: Ano, všechny položky ia dopravy s sledovací číslo v každé zakázce, a můžete vidět stav zásilky na odpovídající webové stránky. 3 Q: Když chci spojit nákup, kolik z velkoobchodní ceny?A: Když zákazník chcete hromadný nákup, prosím, neváhejte nás kontaktovat pomocí Zprávy nebo www.kamnakrbyobchod.cz E-mail, dáme vám nejlepší cenu. 4 Q: potřebuji nějaké podobné produkty, ale nemohu zjistit, ve vašem obchodě,můžete zajistit, že?A: Ano, můžete poslat obrázek na nás.Budeme se snažit v našich silách zjistit a odpovědět cenu.Také můžeme přijmout vlastní produkt.

#s3gt_translate_tooltip_mini { display: none !důležité; }

Recenze Produktu


Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Přidat recenzi

Doplňující informace


Číslo Modelu DX0472
Typ Unie
Připojení Příruba
Technics Casting
Původ KN(Původu)
Tvar Rovné
Značka Distillex
Materiál Z Nerezové Oceli

Související produkty