Vafle Desky pro Cuisinart Griddler GR-4N/5B/6 /GRID-8N Série (Není pro Starý GR-4/GRID-8/GR-300WS/GR150 Deluxe/ GR300WSP1 Elite)

742.09 Kč

Přidat na seznam přání

slevy

Popis produktu


O tuto položku

Cuisinart griddler vafle desky, Jedna sada-2ks desek fit Cuisinart Griddler Gril GR-4N /GR-4N(TK) /GR-5B/GR-6 a GRID-8N Série, není pro starý model GR-4 a GRID-8,rozhodně NENÍ vhodné jiné griddler model GR-150,GR150P1 Deluxe,GR-300WSP1 Elite Teflonové povlak pečící desky pro snadné jídlo uvolnění a snadné vyčištění Snadno nainstalovat a odstranit desky z Griddler stroj, odnímatelné, fungují lépe než samostatné waffle maker spotřebiče. Není třeba kupovat samostatnou waffle maker spotřebiče, úspora peněz a prostoru kuchyně. Velké a Dokonce i Kuchařka: Pečeme 4 hluboko do kapsy, 3/4-inch tlustý Belgické vafle rovnoměrně a rychle, v jeden čas V myčce je úklid hračkou. Většina z času, doporučujeme ruční mytí mýdlem chránit non-stick pro dlouhodobé užívání.

Gvode vafle desky určené pro Cuisinart Griddler Gourmet GR-4N / GR-4N(TK) / GR-5B a GRID-8N Série,aby se Griddler ještě více univerzální, jako profesionální waffle maker stroj, není potřeba koupit jeden samostatný vaflovač spotřebiče, úspora peněz a prostoru kuchyně.

Poznámka: ale ne pro model starý model GR-4 a GRID-8, ne pro model GR-300W, GR-300WSP1 Elite nebo GR-150P1,GR150 Deluxe

Jídlo Kvalitní Materiály

GVODE Vafle Desky jsou Non-stick Teflonovou Vrstvou ! Ideální pro zdravé vaření a snadné čištění, to i dělat vafle snadno uvolnit z desky poté, co udělal. Použití Tip: Na GVODE Vafle Desky byly ošetřeny speciálním nepřilnavým povlakem. Před prvním použitím, doporučujeme vám sezóně mřížky s vaření sprej, nebo bez chuti, rostlinný olej. Pokud používáte olej, naneste olej s papírovým ručníkem nebo pečivo kartáč. Možná zjistíte, že je užitečné, aby tento proces opakovat před každým použitím vafle desky.

Snap tyto desky na Griddler péct 4 hluboké kapsy Belgické vafle najednou. Podáváme s ovocem, smetanou nebo sirupu pro snídani. Top s zmrzlinou a horkou omáčkou vymýšlet pro lahodně jiný dezert. Užijte si vafle na snídani, oběd, večeři, nebo jako kdykoliv svačinu s snadný-k-použití Vafle Desky!

Přidejte nakrájené ovoce, jako jsou jahody, borůvky nebo broskve, nebo dušené ovoce na teplý kompot; povrch s moučkovým cukrem. Pro sladké léčit, zkuste lemon ricotta vafle s domácí skořice máslo. Top s pikantní položky, jako jsou vařené šunka, klobása rozpadá, vejce a slanina, a nalijte javorový sirup na sladké kontrast. Zkuste pomocí různých těst na vafle, jako bramboráky nebo skořicový bochánek těsta. Kuře a vafle je komfortní-oblíbené jídlo.

Recenze Produktu


Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Přidat recenzi

Doplňující informace


Původ KN(Původu)
Materiál Kovové

Související produkty