Nos Vlasy Zastřihovač SOOCAS N1 Rychlovarná Obočí holicí Strojek Uši, Vlasy, holicí Strojek Přenosné Clipper Odstranění Bezpečné Čištění Pro Muže

399.92 Kč

Přidat na seznam přání

slevy

Popis produktu


SOOCAS N1 Nos Vlasy Zastřihovač Xiaomi Rychlovarná Obočí holicí Strojek Uši, Vlasy, holicí Strojek Přenosné Clipper Odstranění Bezpečné Čištění Youpin pro muže

1 x AA baterie je Součástí, můžete jej použít přímo

Vlastnosti: 1. Zakřivený, hypoalergenní a nerezové oceli čepele. 2. Rotační čepel systém pro efektivní ořezávání náš přerostlý nos a ucho vlasy. 3. Akumulátorový provoz, pohodlné a bezpečné. 4. Hladký, motor poskytuje rychlý a bezbolestný pohyb. 5. Odstranit tradiční potřebovat nůžky k odstranění nevzhledné dírky a ušní vlasy, vyšší bezpečnost zajištěna. 6. Rotační čepel systém s kruhovou čepelí opatření, které účinně zkrátí zarostlé chlupy z nosu nebo ucha zdi. 7. Bezpečnostní kužel, vedoucí průvodců vlasy do blade a chrání pokožku před přímým kontaktem. 8. Gumové posuvné ON / OFF spínač, snadné uchopení.

SOOCAS elektrické Vlasy v nose trimmer

jen oholit chloupky v nose, ne ublížit kůži

dvouřadá ostří pro efektivní holení

přesnost fréza bez tahání

● Přesnost zuby nekrvácí bez krvácení ● Zubu rozteč mezi zuby je malý, množství vlasů zadání je malý a dostatečný výkon je zajištěn. ● Vlasy mezi zuby je odříznut, aby se zabránilo přebytečné vlasy z tahání a způsobuje krvácení.

Stříhání chlupů v nose ; Ořezávání ucho vlasy ; Ořezávání eyebow

Víceúčelový stroj

● Susie nos vlasy zastřihovač je již nejsou omezeny na všechny druhy těžkopádné manuální opravy nůžky ● Malé, lehké řezací hlavy a nastavit vhodný úhel sklonu ● Zbývající vlasy, které se dotýká obličeje, setkání denní potřeby, přetváří Mužské kouzlo.

Bezpečné a úspory energie

Deset minut výpadku napájení ochrana: I když je zapnut omylem, 10 minut později, Bude to odříznout okamžitě výkon, úsporu energie a ochranu životního prostředí.

Jak používat:

1. Tlačil se otevřít klíč 2. Položte zastřihovač na nosní dírky, a aby rotace cyklu akci zkrátit nosní vlasy. 3 .Zavřete nos vlasy zastřihovač; 4 .Kryt štít, aby se zabránilo poškození vnější fólie. 5.Jasné cap top pro ochranu ostří, když se nepoužívá.

Recenze Produktu


Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Přidat recenzi

Doplňující informace


Typ Položky Nose & Ear Trimmer
Max Rychlost Pro Rodinné Každodenní Použití
Model Typ SOOCAS Přenosné Nos Vlasy Zastřihovač
Číslo Modelu SOOCAS N1
Komoditní Certifikace Kvality ce
Stupnice 1
Velikost Nose Eyebrow Hair Shaver
Kontrolní Kanály 2 Kanály
Materiál ABS suroviny +Alluminum Slitiny
Původ KN(Původu)
Funkce Slot
model položka SOOCAS Nos Vlasy Zastřihovač
Gyro Mini Přenosné Ucho Vlasy Zastřihovač
Stav Sestavy Ready-to-Go

Související produkty