ICP-125 Lisovací kleště, nástroje pro teplem smrštitelné trubice terminály Krimpovací kleště rozmezí 0,5-6mm2 nový specializovaný elektrikář nástroje

416.81 Kč

Přidat na seznam přání

Ruční Nářadí

Popis produktu


【HLADKÉ】Všechny čelisti jsou dobře leštěné, aby zajistily žádné ostré hrany k poškození teplem smršťovací izolace. 【ODOLNÉ】nástroj je vyroben z vysoce-uhlíkové oceli s voda-důkaz, povrchová úprava zajišťuje dlouhou životnost. 【SNADNÉ】 Vestavěný ráčnový mechanismus s bezpečnostní release zajišťuje jednotné, přesné a spolehlivé škrcení pokaždé. 【INOVATIVNÍ】Nový design s kratší rukojeť a lehčí provedení krimpování mnohem jednodušší, a kleště je přenosný. 【ZLIDŠTĚNÍ】Prostředí-přátelský rukojeti z TPR, s komfortní radian design, odpovídají lidské tělo inženýrství princip. Přívětivé pro obsluhu jednou rukou.

Doprava:

1.Garantujeme loď zboží do 24 až 72 hodin po potvrzení platby s výjimkou prázdnin. 2.Jsme loď do China post,ePacket,www.kamnakrbyobchod.cz Standardní Přepravní ,dle vašeho výběru při zadávání zakázek . 3.Pokud jste neobdrželi položku po 45 dnů,prosím, neváhejte nás kontaktovat.Vyvineme veškeré naše úsilí k vyřešení problému. 4.Nejsme zodpovědní za zpoždění způsobené celní,Dovozní cla,daně nebo jiné customscharges. 5.Pokud potřebujete další rychlé dodání, kontaktujte nás použít EMS, DHL, TNT, atd. a platit dodatečné náklady na dopravu. 6.Pro ruské zákazníky, prosím, nezapomeňte nabídnout nám své celé jméno, nebo váš balíček nemůže být dodány správně na vašem konci, a nebudeme nést ztráty.

Platba:

1) Platba musí být provedena do 3 dnů od objednávky. 2) Pokud nemůžete pokladně okamžitě po aukci blízko, prosím, počkejte několik minut a zkuste to znovu Platby musí být dokončena do 3 dnů. 3)My jen loď na potvrdil, adresu a příjemce poskytovaných www.kamnakrbyobchod.cz. Předtím, než jste zaplatili, prosím, ujistěte se, že vaše adresa a příjemce v www.kamnakrbyobchod.cz .

Zpětná vazba :

Prosím, neváhejte a kontaktujte nás, pokud tam je nějaké problémy.Budeme se snažit v našich silách, sloving. Pokud Jste Spokojeni S Naším Výrobkem, prosím Zanechat Plné hvězd a Dobrou zpětnou Vazbu Pro nás. Vaše Zpětná vazba nás přiměje DĚLAT to Lépe V Další. Díky!!!

Recenze Produktu


Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Přidat recenzi

Doplňující informace


Typ Mini Kleště
Kleště Styl Evropské
Rukojeť Styl Rovně
Značka FASEN
Materiál Uhlíkové Oceli
DIY Dodávky ELEKTRICKÉ
Číslo Modelu ICP-125
Funkce Mini
Aplikace Krimpovací

Související produkty