Zázrak Podepsané Karty Magic Triky Podpis Prorokoval Karty V Obálce (Triky+DVD) Close-Up Fáze kouzelnické Rekvizity Kouzelníka Hračky

223.52 Kč

Přidat na seznam přání

Hračky & Koníčky

Popis produktu


Roger Curzon je jeden z spojeného KRÁLOVSTVÍ je skutečné skryté poklady v karetní magii. Kreativní mysl, jako žádný jiný, Roger průběhu let se foukané mysli kolegy kouzelníky čas a čas znovu. Roger je skromný člověk, ale je dobře známo těm, kteří jsou kolem něj jako skutečný mistr svého umění. Toto je první verze ze série výukových Dvd, kde Roger odhaluje poprvé skutečný vnitřní fungování jeho ceněné repertoáru.

Hlavní Účinek: Vaše diváci jsou zobrazeny červenou couval karty na plné zobrazení v okně obálky. Ty jsou pak vyzváni, aby si vybral kartu od modré couval pack, který je podepsán a umístěny zpět do balení. Červená couval karta je jasně vytáhl z okna obálky. Své diváky pak budou zaražený jako červené karty se otočil a jsou prokázáno, že červená couval kartu, která byla s ohledem na celou dobu JEJICH podepsané karty!

Toto DVD je dodáván s vše, co potřebujete provést tento efekt hned. To přijde připraven se všemi triky, které již tvoří, takže si nemusíte dělat nic, jen sledovat DVD učit se a provádět. Dostanete triky i pro non kejkle verzi, stejně jako kejkle verzi, stejně jako Rogers krásná Ambiciózní karty rutinní vysvětleno v plné výši!

Roger vysvětluje různé varianty rutiny pomocí jeho známého Curzon Obálky, stejně jako dva velký bonus rutiny, které nepoužívejte obálky, které samy o sobě stojí za cenu DVD sebe!

Bonus Rutiny patří:

Knock Out Předpověď Re-Navštívil

Tento efekt bude foukat vaši diváci mysli, jako se to stalo nám, když jsme to viděl poprvé! Máte červené a modré paluby na stole. Váš divák zvolí jednu a zamíchá karty, dokud jsou šťastní. Oni otočte horní kartu a pak Roger okamžitě najde stejnou kartu hned s jeho palubu! To je ohromující!

Udělej, Co Mám Dělat Twist

Je to Tak běžné, ale s velkou twist !

Budete milovat materiál na tomto DVD a bude chtít jít ven a hrát hned!

Doba chodu: Cca 60 min

Recenze Produktu


Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Přidat recenzi

Doplňující informace


Funkce Fáze
Značka ZQION
Není Návod V Ceně Ano
Věkové Rozmezí Dospělí
Pohlaví Unisex
Materiál Papír
Výkon Formě Close-up Magic
Typ KARTY
Varování Další
Velikost One Size

Související produkty