M5Stack Oficiální Nový Motýl Launcher s RGB LED a GROVE Kabel Adaptéru pro Děti Magic Prop Hračka

415.98 Kč

Přidat na seznam přání

slevy

Popis produktu


Popis

BUTTERFLY ... je To upgrade starého Motýl. Ve srovnání, tento nový launcher je zabaleno s mikroprocesorem MEGA328 a 18 RGB Led diod. To také má Lipo baterie montáž na zařízení a dva porty pro napájení, sériová komunikace a připojení. Jeden standout peří je, že můžete mít mnoho zařízení připojených na sériový a ovládat je nezávisle. Proto můžete vytvořit velmi pěkný efekt.

Mechanismus series komunikace: zařízení jsou zapojeny v sérii. k identifikaci určitého zařízení, a poslal instrukce, aby určité zařízení, jsme se připojit " id "proměnné pomocí příkazu, který bude odeslán z regulátoru(M5 core) k sériovému připojení, v tomto procesu," id " proměnná bude minus 1 každé zařízení v každé době, kdy příkaz prochází linie. Zařízení, které má id = 0, provede se příkaz.

Takže, 1, Každý z nich lze ovládat samostatně, mohou omezit barvu led, blikání režim, jas a servo stav, který se používá ke spuštění motýlů. 2, Jak můžeme vidět z videa níže, že z VEDLA demonstrace, zpoždění je zřejmé, pokud je 100ms zpoždění pro každé zařízení, a máme celkem 10 poslední zařízení bude mít 1s zpoždění. Na optimate toto zpoždění, můžeme program první zařízení čekat na poslední zařízení. Nicméně, na základě protokolu, zpoždění bude existovat bez ohledu na to, co.

Vlastnosti Produktu

#Sériové výsuvným

#18 x RGB LED

#UART sériová komunikace

#UIflow (grafický/blockly jazyk povoleno)

Balení Obsahuje:

#MOTÝL Launcher

#Motýl papírový model

#Kabel

#Gumička

Aplikace

#Fashion Tech

#Stem Vzdělávání

Recenze Produktu


Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Přidat recenzi

Doplňující informace


Značka m5stack
Číslo Modelu M5Stack Motýl Controller
Stav Sestavy Ready-to-Go
Kompatibilita Všechny Kompatibilní
Svazek NIC
Kamery Jsou Vybaveny No

Související produkty