AUTEL MaxiLink ML629 Diagnostický Nástroj OBD2 Motor Skener Nástroje pro Automobilový průmysl OBDII Kód Čtenáře, ABS SRS Modernizované Verze ML619

2 481.28 Kč

Přidat na seznam přání

slevy

Popis produktu


Autel ML629 OBD2 Scanner (Modernizované Verze ML619) Motor/Převodovka/ABS/SRS Diagnóz, Kompletní OBD2 Funkce a DTC Vyhledávání pro DIYers

POKROČILÁ VERZE ML619: Jako modernizované verze ML619, tohle Auto diagnostický nástroj Autel ML629 nejen poskytuje základní diagnostikou na ABS a SRS, ale také nabízí další řešení problémů, na Motoru a Převodovky za cenu vyšší, $20, než ML619.

ML629, jako OBD2 Diagnostický Nástroj kompatibilní s OBDII A CAN protokoly s plnou OBD2 funkce, je speciálně navržen tak, aby čtení/vymazat chybové kódy, stejně jako zobrazení live dat proud pro Motor, Převodovka, ABS a SRS, což výrazně pomoci DIYers určit příčinu výstražné světlo pro efektivní diagnostické práce.

ČTYŘI SYSTÉMY DIAGNÓZY: S touto inovativní OBD2 scanner, jste schopni číst a jasné diagnostické chybové kódy na Motor, Převodovka, ABS a SRS, když výstražné světlo se objeví, a zjistit, auto běží informace o stavu načítání čtyři systémy aktivní datový proud.

ŠIROKÉ POKRYTÍ VOZIDLA: Tento diagnostický nástroj Autel ML629 je kompatibilní se všemi OBDII protokoly, včetně ISO9141, KWP2000, J1850 PWM, J1850 VPW a MŮŽE, také podporuje kompletní OBD2 funkce u vozidel, jako jsou Toyota, Honda, VW, Mazda, Kia, Nissan, atd.

DALŠÍ FUNKCE : Místo trávit dlouhý čas hledáním definice diagnostických kódů on-line, to DIY je Skener vybaven praktickou DTC Vyhledávání pro umožnění vyhledávání DTC definice uloženy v built-in DTC knihovna během několika sekund.

DOŽIVOTNÍ BEZPLATNÁ AKTUALIZACE: Tento Skener OBD2 přichází s bezplatné on-line aktualizace pro život čas, který vám dává možnost přidat nejnovější modely vozidel a včas opravit případné chyby. Jste schopni přístup na technickou podporu od Čínské oficiální internetové stránky, když se dostanete žádné problémy s kvalitou.

Vlastnosti:

1. Čtyři Systémů (Motor/Převodovka/ABS/SRS) Diagnózy

Přečtěte si Diagnostické poruchové Kódy: můžete dešifrovat chybové kódy pomocí funkce Číst Sdz, a nabízí životaschopné řešení problémů označeny zjištěné těžké kódy.

Vymažte Dtc a vypnout Světlo: Jste schopni vymazat Dtc během několika sekund poté, co jste dokončili opravy, a pak výstražné světlo se vypne automaticky.

Načíst Live Data Stream: Tento DIY skener podporuje čtení čtyři systémy aktivní datový proud, ze kterého můžete získat real-time PID data z ECU.

2. Kompletní OBD2 Funkce pro Problémy s Emisemi

Na základě kompletní OBD2 funkce, všechny problémy týkající se emisí mohou být řešeny včas:

l Číst a jasné zjištěné diagnostické potíže kódy a vypnout Světla Check Engine;

já jsem Četl, jsem/M připravenost status mít kontrolovaného vozidla pro stát, dodržování úrovně emisí;

l grafické Zobrazení živých dat z vozidla, počítačový modul(y) pro snadné analýzy;

l Zobrazení vozidla provozní parametry v okamžiku, kdy se kód DTC není detekován;

l zobrazí poslední výsledky O2 senzor testovací v grafickém zobrazení pro řešení problémů;

Četl jsem výsledky palubní diagnostické testy pro monitorování specifických komponentů/systémů;

l Test Komponent: Povolit zahájení zkoušky těsnosti pro vozidla EVAP systém;

l Načíst informace o vozidle VIN, CINs, a CVNs zcela.

3. Praktické Add-on Funkce

DTC Vyhledávání: Díky DTC Vyhledávání funkce, jste schopni určit, kde je chyba může být vyskytující se uvnitř vozidla pouhým kliknutím na několik tlačítek, namísto toho, abychom pro každý kód definice on-line, jeden po druhém.

Dat Přehrávání: Všechny diagnostické výsledek bude zaznamenán v této OBD2 scanner, který je připraven pro přezkoumání historie, diagnostické záznamy, a dále identifikace vozidla provozní podmínky.

Údaje Tisk: tisk dat funkce umožňuje vytisknout DTC údaje zaznamenané do této OBD2 scanner prostřednictvím připojení skeneru k PC pomocí dodaného USB kabelu, takže si můžete ukázat diagnostický výsledek pro technik přímočaře.

4. Rozsáhlé Modely Vozidel

V souladu s všechny dostupné OBD2 & CAN protokolů, to OBD2 Scan Tool funguje na většině Ameriky, Asie a Evropy vozidel, včetně GM, Ford, Chrysler, Honda, Nissan, Volvo, VW, AUDI, BMW a Mercedes atd. Když je kontrolka rozsvícená, můžete připojit tento Skener OBD2 do auta s OBD portu, který je bohatý avenue pro pořízení zprávy o výkonnosti a zdraví auto, najít problém a vyřešit to v době, posílení automobile driving bezpečnosti.

Upozornění:

ML629 je postaven s další Motor a Převodovka Diagnózy ve srovnání s Autel ML619

Záruka:

12-měsíční záruka na případné problémy s kvalitou

Specifikace:

Displej: 2.8-palcový LCD (320 * 240 dpi)

Připojení: USB mini 2.0/ OBD II DB15

Provozní Teplota: -10°C až 60°C (14°F až 140°F)

Skladovací Teplota: -20°C až 70°C (-4°F až 158°F)

Externí Napájení: 8.0 18.0 V napájení poskytované prostřednictvím baterie vozidla

Rozměry (L*W*H): 182.8*90.9*33.2(mm)/7.2*3.6*1.3 (palce)

Čistá Hmotnost: 247 g (0.544 lb.)

Seznam Balíčků:

1 * Hlavní Jednotka

1 * USB Kabel

1 * OBDII Kabel

1 * Uživatelská Příručka

1 * Rychlý Průvodce

1 * TF Karet

Recenze Produktu


Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Přidat recenzi

Doplňující informace


Název produktu AUTEL MaxiLink ML629
Produkt Auto diagnostické scan tool
Značka Autel
Aktualizace Zdarma Doživotní Aktualizace on-line
Funkce 4 Motoru Z Diagnostického Přístroje
Jazyk Francouzština
Funkce 1 Stejně jako Launch Creader VII +
Typ OBDII Kód Reader
Funkce 2 ABS SRS Diagnostika Skeneru
Typ Položky Kód Čtenáře & Scan Tools
funkce 3 obd2 scanner
Verze Hardwaru MaxiLink ML629
Aktualizace Softwaru Ano
Speciální Funkce -EPB/Olej Reset
Verze Softwaru Autel

Související produkty