V Pro krevní Mstu Tištěné Teroru Tisk Maska pro Dospělé v Pračce Tkanina Maska La casa de papel Lebky Opakovaně použitelné Masky Módní Kryt Obličeje

177.23 Kč

Přidat na seznam přání

Oděvní Doplňky

Popis produktu


UPOZORNĚNÍ : Prosím, laskavě poznamenat,uvedených Výrobek je vyráběn a distribuován v zahraničí podléhá zákonům své země původu

Když obdržíte balíček, prosím, zkontrolujte, zda je zboží kompletní, pokud tam je problém, obraťte se na zákaznický servis in time.

Poznámka : Tato maska je rozdělena do zahrnují 1 maska +2 PM2.5 filtr (každé balení 2 filtr,prosím, otevřete balíček zkontrolovat) , prosím, nákup podle vaší aktuální potřeby.

TIPY 1. Filtry nejsou omyvatelné, je doporučeno použít 1 filtr po dobu 3-5 dní . Pokud jste v prostředí s těžkou znečištění ovzduší, je doporučeno vyměnit jednou za 3 dny. 2. Pokud je filtr znečištěn cizími předměty, olejové skvrny, atd., prosím, vyměňte ji v čase. 3. Pokud máte potíže s dýcháním, není vhodné používat masku. 4. Masky se nedoporučuje, když vzduch je tenký nebo když spí. 5. Tento produkt není vhodný pro děti mladší 8 let.

Recenze Produktu


Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Přidat recenzi

Doplňující informace


Pohlaví ŽENY
Materiál Polyester
Vzor Typu Kreslený
Původ Čína Pevniny
Bezpečnostní standard NIC
Třída ochrany NIC
Typ Položky Maska

Související produkty